Kód: 103 | Značka: AbrFabr

Detské lehátko - Tri prasiatka, rozprávkové drevené ležadlo

€39
Posielame do 2-3 pracov. dni (3 ks)

Deti sa ho nebudú chcieť vzdať. Rozprávkové detské ležadlo je vyrobené z bukového dreva, ktoré je jemne hobľované a má zaoblené hrany a tak sa nemusíte obávať triesky. Polohu dreveného ležadla môžete ľahko meniť podľa potreby. Celkovo si dieťa môže vybrať z dvoch rôznych sedacích polôh. Skladacie lehátko sa dá ľahko zložiť a tak ho môžete jednoducho prenášať aj skladovať na plocho aj pod posteľou. 

 

Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Kategória: Na sedenie
Záruka: 2 roky

Pre každé dieťa jedno rozprávkové sedenie. Vyberte si verziu rozprávky, ktorú ste si obľúbili. Detské plážové sedenie je ideálne do izby, na terasu, na piknik, na rybačku, alebo len tak na záhradu. Jednoduchý systém skladania, prepravy aj manipulácie. Je odolné proti UV žiareniu i vode, nerozťahuje sa a preto vydrží. Vytvorte deťom s lehátkami AbrFabr atmosféru ako v letnom kine. Ideálne na filmové večery alebo na opaľovanie či oddychovanie.

Rozprávková verzia lehátka: Ako išlo vajce na vandrovku
 

3x voliteľné polohy lehátka. 
Dodáva sa zmontované.


Rozmer: 100 x 47 x 3,2 cm
Hmotnosť: 3kg
Nosnosť: 50kg, vhodné len na sedenie detí
Materiál: konštrukcia rámu je z bukového drevo, nemorené, jemne hobľované. Látka je 100% polyesteru. Lehátko nie je určené na permanentné použitie vo vonkajšom prostredí. Odporúčame po sezóne uschovať na suchom mieste.

 
Bezpečnostný EU štandard: odsadená konštrukcia proti poraneniu prstov a zamykacie háky proti vyskočeniu zo sedacej polohy.

Lehátko nie je určené na permanentné použitie vo vonkajšom prostredí. Odporúčame po sezóne uschovať na suchom mieste. 

Vyrobené na Slovensku / Made in Slovak Republic
 
ikony4_abrfabr_blue_green
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: