Kód: PD011 | Značka: AbrFabr

PIKNIK príbehová deka - TRI PRASIATKA, na odpočinok a na vonkajšie použitie

€79
Posielame do 2-3 pracov. dni (4 ks)

Pikniková príbehová deka na vonkajšie použitie, maľováná, flísová deka na kempovanie, cestovanie, na dovolenku s vyobrazením klasického príbehu známej rozprávky, ktorú si môžete s dieťaťom prerozprávať podľa Vašej fantázie. Ilustrácie a zobrazená cesta vám pomôžu tieto príbehy dotvoriť. Deka je vyrobená z kvalitného mäkkého flísu, z rubovej strany nylon pre vonkajšiu odolnosť proti vlhkosti, ideálny spoločník do parku. Originálna, slovenská ilustrácia a design s motívom známej rozprávky. Nechajte si vyrozprávať príbeh. Ideálna na cesty autom, na záhradný piknik alebo na nočné pozorovanie hviezdnej oblohy.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kategória: Deky a vankúšiky
Záruka: 2 roky

Vydajte sa spolu so zvieratkami na dlhú cestu. Deti ich milujú a podľa obrázkov vám rozpovedajú príbeh. Dieťa miluje rozprávkový a dobrodružný svet. V príbehoch nájde istotu, že spravodlivosť, pravda a láska sú hodnoty, ktoré sa vždy oplatilo brániť. Nespravodlivosť a zlo sú potrestané. Jednoduché a krásne. 

Rozprávajte klasické rozprávky po svojom a pretvorte si ich vďaka hrejivým produktom. My sme príbeh porozprávali prostredníctvom originálnych ilustrácii. Ak si netrúfate na vlastnú verziu rozprávky, nechajte rozprávať deti a uvidíte, čo sa bude diať. Sami sa zapoja do príbehu. Doprajte dieťaťu naše ilustrované rozprávky prežívať. 

 

Pikniková deka: TRI PRASIATKA


Každá deka AbrFabr má tajné vrecko, kde si dieťa nájde malého hrdinu z rozprávky. Príbehová prikrývka sa potom stáva nerozlučiteľným spoločníkom. Spodná časť piknikovej deky je izolovaná od chladu a vlhkosti. 

Zoznam hrdinov v tajnom vrecku deky : 3x Prasiatko, 1x VĹČIK 

 

Rozmer deky: 145 x 120cm
Materiál: 100% polyester, flis 300g/m, nylon
Všetky použité materiály na výrobu sú certifikované podľa OEKO-TEX STANDARD 100. 
Deku je možné prať na 30°C

 
Odporúčaný vek: 3+

 

Hľadajte vo vašom 3D svete ŽLTÚ KNIŽKU a počúvajte príbeh.
3D Knižka vám spustí rozprávku.jozef_abafi_01KNIHA_tri_prasiatka_audiodeka_app_abrfabr

 Túto rozprávku nahovoril:
Jozef Abafi (alebo si vyberte s jeho hlasom príbehovú deku a rozprávku Vlk a sedem kozliatok )

 

Rozprávku si vypočujete v jazyku: Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.00.59  Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.01.47  Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.02.49
Slovíčka sú v jazykoch: Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.00.59  Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.01.47  Snímka obrazovky 2023-12-16 o 12.02.49

 

Ešte nemáš našu aplikáciu ABR FABR?
Máš mobilný telefón, či tablet s operačným systémom Android alebo iOS Apple?


1. Stiahni si aplikáciu ABR FABR do mobilu alebo na tablet

googleplay_icon  appstore_icon

2. Vyber si z aplikácie svoju príbehovú zakúpenú deku (animačné videa zažiješ na našich príbehových tričkách).

3. Vyber si tvoj rodný, hovorený jazyk, alebo jazyk, ktorý máš rád.

4. Namier kameru na celú grafickú deku a pozri svoj nový 3D svet.

 

red_ikonka _service Pred nákupom interaktívnych diek si skontrolujte smart zariadenia, či sa vám aplikácia nainštaluje alebo sa poraďte s kúpou novších typov smart zariadení u predajcu mobilných zariadení. Viac info tu. 

 screen_mobil_abrfabr
  * Odporúčame pred nákupom interaktívnych diek skontrolovať Vaše mobilné telefóny a tablety cez GooglePlay alebo AppleStore, či máte možnosť si aplikáciu AbrFabr nainštalovať na Vaše zariadenia. Stiahnutie aplikácie si skontrolujte prípadne aj na iných zariadeniach vo svojom okolí, u známych, v rodine alebo u priateľov alebo sa poraďte s kúpou u predajcu mobilných zariadení. Viac info tu.

Vyrobené a ilustrované na severe Slovenska / Made in North of Slovakia
 
ikony4_abrfabr_blue_green

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: